Denné letné tábory

ENGLISH – ART&PLAY camp – denný tábor pre 5-6 ročné deti a 7-12 ročné deti

Úžasný tábor pre najmenších aj tých kúsok starších! Do tohto tábora sa zamiluje množstvo detí i naši lektori.

Deti sa nenásilnou formou skamarátia s angličtinou a zažijú množstvo hier a zábavy. V ART ateliéri ich čaká zážitok v modelovaní, maľovaní v prírode, každé dieťa vytvorí svoje umelecké dielko pod vedením skúsenej lektorky .

Rodičia môžu vidieť výtvory svojich ratolestí na vernisáži, ktorá bude po dopoludní strávenom v Babylande Villa Betula. Detičky zažijú kopu adrenalínu, prekvapení so zvieratkami a zábavy pri kvalifikovaných animátorkách.

Na záverečnej vernisáži predstavíme a oceníme  celotýždennú prácu Vášho dieťaťa certifikátom o absolvovaní jazykovo-umeleckého tábora a vďaka tomu budú mať možnosť uplatniť si zľavy na jazykové vzdelávanie pre celú rodinu.

 Na jedného lektora pripadne najviac 10 detí.

Ak máte záujem Vaše dieťa prihlásiť do nášho úžasného ENGLISH – ART&PLAY camp vyplňte a odošlite prihlášku na jazyky.lm@avtatry.sk
 


Termíny:

15.7. – 19.7.2019

22.7. – 26.7.2019

29.7. – 2.8.2019

5.8. – 9.8.2019

12.8. – 16.8.2019

Program 5-6 roční: Dopoludnie strávia deti spolu v malých skupinkách v Akadémii vzdelávania. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Deti budú maľovať, lepiť, strihať, tancovať, spievať…všetko v angličtine. Po obede nasleduje zábava v ateliéri, kde budú deti modelovať z hmoty, maľovať v prírode, skrátka invencii sa medze nekladú. Len lektorka bude tá, ktorá usmerní ručičky a detský rozum k výtvoru, ktorý rozžiari ich očičká. Všetky výtvarné diela budú vystavené na vernisáži, a deti si svoje umelecké dielka môžu vziať domov. Posledný deň bude venovaný zvieratkám, adrenalínu a dobrodružstvu v labyrinte šmýkaliek, hradov a iných atrakcií v Babylande. Po tomto výlete cca od 14:30 bude vernisáž umeleckých diel Vašich detí a ukončenie letného tábora.

Program 7-12 roční: počas dňa bude voľným spôsobom prechádzať jazykový program postupne a nenásilne do výtvarných aktivít. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Samozrejmosťou sú simulácie bežného života, role plays, konverzácie, ale aj diskusia o témach spojených s výtvarnými aktivitami: napr. farebnosť prírody, spoznávanie kveteny okolo nás, celkové spoznávanie prírody a jej ochrana, separované materiály a ich využitie vo výtvarnej tvorbe. Každé výtvarné dielko bude vystavené na vernisáži, ktorá sa uskutoční posledné popoludnie po návšteve Babylandu.

Cena: 115 euro – turnus

Mám záujem