Vyučuje sa v Humenné, Liptovský Mikuláš, Online

Šitý na mieru

ponukajazykové kurzyšitý na mieru

Ide o jedinečný kurz cudzieho jazyka pre náročných klientov vo forme jeden na jedného. Všetko je na tebe! Nie je nič, čo by sa v tomto kurze neprispôsobovalo tvojim požiadavkám. Táto stále viac preferovanejšia forma štúdia je hrdou ukážkou toho, kam až vieme zájsť v napĺňaní individuálnych potrieb. Otestujeme tvoju úroveň, odporučíme vhodný program, dohodneme zameranie a nastavíme intenzitu. Sám si určíš deň a hodinu kedy budeš študovať.

Tip pre vás: INDIVIDUÁLNY KURZ PRE DVOJICU alebo TROJICU účastníkov je najlepší pomer cena/výkon. O aktuálnych možnostiach sa informujte v kancelárii školy.


Na začiatku ti všetko vysvetlíme, otestujeme tvoje jazykové znalosti a zostavíme individuálny vzdelávací plán. Stačí ak kontaktuješ niektorého z našich konzultantov. S výberom vhodného kurzu vám radi poradíme a prispôsobíme sa vašim časovým možnostiam. V prípade nezáväzného záujmu o individuálne kurzy cudzieho jazyka nás stačí kontaktovať – a váš kurz sa môže začať.

Čo získaš v tomto kurze?

  • lektor ti bude venovať 100% pozornosti
  • budeš rozprávať väčšinu času
  • výsledky tvojho napredovania uvidíš rýchlejšie
  • budeš si nastavovať rozvrh podľa svojich možností
  • tematiku kurzu ti dokážeme prispôsobiť
  • získaš osobného manažéra s ktorým budeš riešiť všetky požiadavky
  • rozprávate väčšinu času na hodineJazyk: angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, ruština, slovenčina pre cudzincov
Intenzita: podľa tvojich preferencií v závislosti od dĺžky a intenzity štúdia, dni výučby podľa tvojich predstáv, kontaktujte nás
Cena: už od 14 € za vyučovaciu hodinu, kontaktujte nás
Určené pre: firmu, dospelých, mládež, deti, jednotlivcov alebo malé skupinky
Výučba: prezenčne alebo online, skupinovo i individuálne


Najbližší termín:

podľa dohody

Mám záujem

Kontaktujte nás


    Podobné kurzy