Letné kurzy angličtiny

Letné kurzy angličtiny

Letná hitparáda polointenzívnych, intenzívnych, superintenzívnych kurzov pre všetky vekové kategórie a vedomostné stupne.

Termín: podľa dohody v letných mesiacoch
Vzdelávacia aktivita: podľa dohody
Cena: bližšie info zasielame mailom po prvom kontakte
Mám záujem

Letné konverzačné kurzy angličtiny

Letné konverzačné kurzy AJ s NATIVE SPEAKER

Cieľ kurzu: Poskytnúť možnosť rozvoja samostatných komunikačných zručností v anglickom jazyku, ktoré sú rozvíjané na doterajšej úrovni slovnej zásoby a gramatiky. Kurz môže pripraviť účastníkov na vstup do vyšších levelov v prípade systematického pokračovania v jesenných kurzoch.

Cieľová skupina: Záujemcovia, ktorí sú minimálne mierne pokročilí a majú záujem o získanie lepších komunikačných zručností, rozvoj slovnej zásoby so zameraním na koncept rozvoja samostatného vyjadrovacieho potenciálu s používaním správneho anglického akcentu.

Termíny:
13.6. – 24.6.2016
4.7. – 15.7.2016
18.7. – 29.7.2016
1.8. – 12.8.2016
Vzdelávacia aktivita: 30 hodín
Cena: 120 €
Mám záujem

ENGLISH – ART&PLAY camp – denný tábor pre 5-6 ročné deti a 7-12 ročné deti

Úžasný tábor pre najmenších aj tých kúsok starších! Do tohto tábora sa zamiluje množstvo detí i naši lektori.

Deti sa nenásilnou formou skamarátia s angličtinou a zažijú množstvo hier a zábavy. V ART ateliéri ich čaká zážitok v modelovaní, maľovaní v prírode, každé dieťa vytvorí svoje umelecké dielko pod vedením skúsenej lektorky .

Rodičia môžu vidieť výtvory svojich ratolestí na vernisáži, ktorá bude po dopoludní strávenom v Babylande Villa Betula. Detičky zažijú kopu adrenalínu, prekvapení so zvieratkami a zábavy pri kvalifikovaných animátorkách.

Na záverečnej vernisáži predstavíme a oceníme  celotýždennú prácu Vášho dieťaťa certifikátom o absolvovaní jazykovo-umeleckého tábora a vďaka tomu budú mať možnosť uplatniť si zľavy na jazykové vzdelávanie pre celú rodinu.

 Na jedného lektora pripadne najviac 10 detí.

Termíny:
4.7. –   8.7. 2016
11.7. – 15.7.2016
25.7.-  29.7.2016
1.8.-    5.8.2016

Program 5-6 roční: Dopoludnie strávia deti spolu v malých skupinkách v Akadémii vzdelávania. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Deti budú maľovať, lepiť, strihať, tancovať, spievať…všetko v angličtine. Po obede nasleduje zábava v ateliéri, kde budú deti modelovať z hmoty, maľovať v prírode, skrátka invencii sa medze nekladú. Len lektorka bude tá, ktorá usmerní ručičky a detský rozum k výtvoru, ktorý rozžiari ich očičká. Všetky výtvarné diela budú vystavené na vernisáži, a deti si svoje umelecké dielka môžu vziať domov. Posledný deň bude venovaný zvieratkám, adrenalínu a dobrodružstvu v labyrinte šmýkaliek, hradov a iných atrakcií v Babylande. Po tomto výlete cca od 14:30 bude vernisáž umeleckých diel Vašich detí a ukončenie letného tábora.

Program 7-12 roční: počas dňa bude voľným spôsobom prechádzať jazykový program postupne a nenásilne do výtvarných aktivít. Lektori zostavili program z tých najobľúbenejších jazykových hier. Samozrejmosťou sú simulácie bežného života, role plays, konverzácie, ale aj diskusia o témach spojených s výtvarnými aktivitami: napr. farebnosť prírody, spoznávanie kveteny okolo nás, celkové spoznávanie prírody a jej ochrana, separované materiály a ich využitie vo výtvarnej tvorbe. Každé výtvarné dielko bude vystavené na vernisáži, ktorá sa uskutoční posledné popoludnie po návšteve Babylandu.

Cena: 89 euro

Mám záujem