Mesto: Liptovský Mikuláš, Online

MS PowerPoint

ponukaKurzy digitálnych zručnostíMS PowerPoint

Kurzy MS PowerPoint:

MS Office – PowerPoint
MS PowerPoint I.- základy tvorby

vzdelávacia aktovita: 1 deň

Vzdelávací kurz PowerPoint je základným kurzom na tvorbu prezentácie, aby sa účastník naučil urobiť prezentáciu rýchlo a efektívne. Je potrebné ,aby zvládol techniku a správny postup pri tvorbe, použitie motívu a šablóny ,úpravu grafiky- obrázku a SmartArt a tiež v neposlednom rade animačná práca , ktorá je dôležitá pri vlastnom prezentovaní . Kurz je určený pre začiatočníkov v programe PowerPoint , ktorí ovládajú základy práce s počítačom.

RezerváciaKontakt

MS Office – PowerPoint
MS PowerPoint II.- dokonalá prezentácia

vzdelávacia aktovita: 2 dni

Pripadajú vám vaše prezentácie fádne a tuctové? Radi by ste zanechali dojem už prvou snímkou prezentácie? Potrebujete použiť video alebo audio ukážku počas prezentácie? Tak kurz Microsoft PowerPoint II. – Technicky a graficky dokonalá prezentácia a pokročilé možnosti programu, je určený pre vás.

Na kurze sa zaoberáme tradičnými problémami, s ktorými bežný používateľ PowerPointu určite príde do styku. Preberajú sa témy ako napr. ako vytvoriť prezentáciu rýchlo, ako pracovať s veľmi veľkou prezentáciou, ako efektívne zvládnuť technickú časť prezentovania, ako prezentáciu „rozpohybovať“ a iné.

Kurz priamo nadväzuje na školenie PowerPoint I., ale je vhodný aj pre každého, kto už s PowerPointom pracoval.

RezerváciaKontakt

MS Office – PowerPoint
MS PowerPoint III. – grafika, šablóny, efektívna tvorba prezentácie

vzdelávacia aktovita: 2 dni

Vzdelávací kurz Microsoft PowerPoint III. –Kurz sa venuje tvorbe a príprave šablón pre štandardných užívateľov ako aj správnej voľbe farieb a písma pri tvorbe šablóny v PowerPointe. Grafika, šablóny, témy a efektívna tvorba prezentácii, je podstatou kurzu

Kurz PowerPoint III. je primárne určený pre účastníkov , ktorí nemajú skúsenosti s grafikou, ale vedia pracovať s PowerPointom. Vhodný je však aj pre ľudí, ktorí si chcú zefektívniť tvorbu prezentácie s využitím vlastného grafického návrhu.

Od účastníkov kurzu sa očakáva znalosť programu PowerPoint na vyššej úrovni, respektíve predchádzajúce absolvovanie školenia PowerPoint II.

RezerváciaKontakt

Začiatok a koniec kurzu môže byť operatívne posunutý !

  • Vzdelávacia aktivita: vyučovacích hodín
  • Cena: € s DPH za kompletný kurz
  • Osvedčenie: ÁNO, absolvent získa Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného kurzu
  • Kurz je rekvalifikácia: ÁNO

Nezáväzná rezerváciaStiahnuť prihlášku

Najbližší termín:

kontaktujte nás

Mám záujem

Kontaktujte nás


    Podobné kurzy